۱۳۹۸-۰۳-۳۱ ۱۸:۳۳
بسیج اساتید شهرستان اقلید اجتماع بزرگی را به مناسبت روز بسیج اساتید و گرامیداشت شهید چمران با حضور نویسنده کتاب "پایی که جا ماند" برگزار می‌کند.
۱۳۹۸-۰۳-۳۱ ۱۷:۵۹
مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت:‌ انقلاب اسلامی به‌عنوان نقطه عطفی در تربیت مجاهدان مؤمن در تحول‌آفرینی‌های مستمر نقش مؤثری داشته است.
۱۳۹۷-۱۰-۱۷ ۱۳:۱۲
یک عضو هیئت علمی و استاد بسیجی دانشگاه شیراز در حوزه علوم انسانی نوشت: معلوم نیست تصمیماتی که گرفته می‌شود عواقب اجتماعی و اقتصادی آن نیز سنجیده می‌شود یا فقط دنبال حل مشکل برای امروز هستند؟
مدیر کانون بسیج اساتید دانشکده فنی شهید ‌‌باهنر شیراز:
۱۳۹۷-۱۰-۱۷ ۱۰:۵۰
مدیر کانون بسیج اساتید دانشکده فنی شهید ‌‌باهنر شیراز از فراخوان خاطرات همرزمان سردار شهید مرتضی جاوید ‌‌«‌‌اشلو» ‌به منظور چاپ این مجموعه خبر داد.
۱۳۹۷-۱۰-۱۰ ۲۲:۵۸
معاون پژوهشکده شورای نگهبان ‌گفت: رسالت اين پژوهشكده بررسی تمام مصوبات مجلس و ارائه نظر مشورتی مستدل و مستند به شورای نگهبان در خصوص مغايرت يا مغايرت نداشتن آنها با قانون اساسی است.
کوشکی در نشست با اساتید بسیجی دانشگاه آ‌زاد شیراز مطرح کرد:
۱۳۹۷-۰۹-۲۸ ۱۶:۴۰
معاون هماهنگ‌کننده سپاه فجر فارس گفت؛ باید با استفاده از پتانسیل و تعامل صنعت و دانشگاه و شناخت ظرفیت‌ها و شرایط بومی ‌قفل و موانع اشتغال‌زایی را شکست.
در نشست پساچهل سالگی انقلاب مطرح شد؛
۱۳۹۷-۰۹-۰۷ ۲۱:۵۲
مدیر اندیشکده مطالعات راهبردی کریمه با تأکید بر نقش تفکر بسیجی در تبیین ایدئولوژی اسلامی گفت: بسیج و تفکر بسیجی، نیروی مقاومت و بازدارنده در مقابل تهاجم دشمن و تقویت کننده و تجهیزکننده در کنار ملت و دولت در جهت تحقق دولت-ملت اسلامی و تعالی تمدن نوین اسلامی است.
دکتر قادری در جمع اساتید بسیجی "‌لامرد" ‌استان فارس:
۱۳۹۷-۰۹-۰۴ ۱۶:۵۰
اقتصاددان ملی و استاد بسیجی دانشگاه شیراز گفت: وابستگی دولت به درآمدهای نفتی و از سوی دیگر وابسته بودن بخش عمده درآمدها به دولت مشکلات جدی ایجاد کرده است.
سردار نقدی در دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس:
۱۳۹۷-۰۹-۰۳ ۱۸:۰۹
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران ‌گفت: امروز دانشگاه‌ها باید به سمت فناوری‌های جدید رفته و با ظرفیت‌هایی که موجود است به رشد و بالندگی ایران کمک کنند تا به کشورهای خارجی وابسته نباشیم.
عضو شورای مرکزی بسیج اساتید فارس:
۱۳۹۷-۰۹-۰۳ ۱۷:۰۸
عضو شورای مرکزی بسیج اساتید فارس گفت: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی، ایستادن در برابر ابرقدرت جهان بود.