۱۳۹۹-۰۱-۰۹ ۱۰:۵۲
کارگروه سلامت معنوی درمحل دفتر نماینده محترم ولی فقیه با همکاری اساتید بسیجی و مشارکت اساتید دانشگاه علوم پزشکی با حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان فارس تشکیل گردید.
۱۳۹۸-۰۳-۳۱ ۱۸:۳۳
بسیج اساتید شهرستان اقلید اجتماع بزرگی را به مناسبت روز بسیج اساتید و گرامیداشت شهید چمران با حضور نویسنده کتاب "پایی که جا ماند" برگزار می‌کند.
فریدون عباسی در اجلاسیه سالانه بسیج اساتید فارس مطرح کرد؛
۱۳۹۸-۰۳-۲۹ ۲۳:۱۷
رئیس سابق سازمان انرژی اتمی گفت: در حال حاضر راهبرد جمهوری اسلامی مقاومت حداکثری است و هم‌زمان با آن دیپلماسی پر قدرت تا اجازه ندهیم آمریکا اجماعی را علیه ما راه‌اندازی کند
سازمان بسبج اساتید فارس:
۱۳۹۸-۰۳-۲۷ ۱۵:۱۰
سازمان بسیج اساتید فارس در بیانیه‌ای تصریح کرد: امروزه مسئولیت دانشگاهیان بویژه اساتید این است که با در پیش گرفتن دکترین مقاومت و نگاهی امیدوارانه به آینده به ایجاد زمینه‌های عملیاتی کردن توصیه‌های هفتگانه رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی بپردازد.
مدیر کانون بسیج اساتید دانشکده فنی شهید ‌‌باهنر شیراز:
۱۳۹۷-۱۰-۱۷ ۱۰:۵۰
مدیر کانون بسیج اساتید دانشکده فنی شهید ‌‌باهنر شیراز از فراخوان خاطرات همرزمان سردار شهید مرتضی جاوید ‌‌«‌‌اشلو» ‌به منظور چاپ این مجموعه خبر داد.
۱۳۹۷-۱۰-۱۴ ۲۳:۵۷
دبیر کمیته سیاسی سازمان بسیج اساتید فارس به واکاوی فتنه‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و تجزیه و تحلیل فتنه احتمالی آینده پرداخت.
۱۳۹۷-۱۰-۱۰ ۲۲:۵۸
معاون پژوهشکده شورای نگهبان ‌گفت: رسالت اين پژوهشكده بررسی تمام مصوبات مجلس و ارائه نظر مشورتی مستدل و مستند به شورای نگهبان در خصوص مغايرت يا مغايرت نداشتن آنها با قانون اساسی است.
۱۳۹۷-۱۰-۰۹ ۲۳:۴۷
دکتر اشرافی استاد بسیجی دانشگاه در شیراز نو‌شت: ۹ دی برای تجدید بیعت با آرمان‌های امامین انقلاب اسلامی و تجلی مردم سالاری دینی و وحدت اجتماعی است و نه هزینه‌کرد حفظ صندلی مسئولان؛ نرده‌های تبعیض و جدایی را بردارید.
۱۳۹۷-۱۰-۰۵ ۲۳:۱۵
غلامرضا صفرپور، ‌تحلیلگر سیاسی و دبیر کمیته سیاسی سازمان بسیج اساتید فارس در یادداشتی به بررسی انقلاب مخملی و دلایل رویکرد نظام سلطه به آن در ایران اسلامی پرداخت.
کوشکی در نشست با اساتید بسیجی دانشگاه آ‌زاد شیراز مطرح کرد:
۱۳۹۷-۰۹-۲۸ ۱۶:۴۰
معاون هماهنگ‌کننده سپاه فجر فارس گفت؛ باید با استفاده از پتانسیل و تعامل صنعت و دانشگاه و شناخت ظرفیت‌ها و شرایط بومی ‌قفل و موانع اشتغال‌زایی را شکست.
۱۳۹۷-۰۹-۲۲ ۲۲:۵۳
دکتر مجتبی اشرافی‌. مدرس دانشگاه و کارشناس مسائل رسانه در یادداشتی به رسالت و آرمان بسیج و تفکر بسیجی پرداخت.
دبیر کمیته سیاسی سازمان بسیج اساتید فارس تشریح کرد:
۱۳۹۷-۰۹-۱۸ ۱۶:۱۰
دبیر کمیته سیاسی سازمان بسیج اساتید فارس گفت: جنبش دانشجویی ایران با هرگونه گرایش فکری و سیاسی در دوره‌های مختلف حیات مبارزاتی خود دارای ویژگی‌هایی همچون ظلم‌ستیزی، بیگانه ستیزی و استقلال طلبی بوده است.
حجت‌الاسلام طائب در نشست با اساتید بسیجی فار‌س تشریح کرد:
۱۳۹۷-۰۹-۱۶ ۱۵:۲۴
رئیس قرارگاه عمار گفت: امروز دشمن به اشعث‌های داخلی دل بسته است تا شمشیر را برگردن علی بگذارند تا مالک را برگرداند.
در نشست پساچهل سالگی انقلاب مطرح شد؛
۱۳۹۷-۰۹-۰۷ ۲۱:۵۲
مدیر اندیشکده مطالعات راهبردی کریمه با تأکید بر نقش تفکر بسیجی در تبیین ایدئولوژی اسلامی گفت: بسیج و تفکر بسیجی، نیروی مقاومت و بازدارنده در مقابل تهاجم دشمن و تقویت کننده و تجهیزکننده در کنار ملت و دولت در جهت تحقق دولت-ملت اسلامی و تعالی تمدن نوین اسلامی است.
دکتر قادری در جمع اساتید بسیجی "‌لامرد" ‌استان فارس:
۱۳۹۷-۰۹-۰۴ ۱۶:۵۰
اقتصاددان ملی و استاد بسیجی دانشگاه شیراز گفت: وابستگی دولت به درآمدهای نفتی و از سوی دیگر وابسته بودن بخش عمده درآمدها به دولت مشکلات جدی ایجاد کرده است.

صفحات