به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه فومن و شفت منتشر شد

روز قدس میراث مبارک حضرت امام خمینی (ره) است؛ امام خمینی کسی است که با انقلاب اسلامی خود آمال و آرزو‌های مستضعفین و مظلومان را محقق کرد و با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس از پایبندی راسخ و استوار جمهوری اسلامی ایران به مسئله فلسطین تعبیر کرد

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان گیلان، بیانیه  بسیج اساتید دانشگاه آزاد فومن و شفت به مناسبت روز جهانی قدس منتشر شد.
 روز قدس میراث مبارک حضرت امام خمینی (ره) است؛ امام خمینی کسی است که با انقلاب اسلامی خود آمال و آرزو‌های مستضعفین و مظلومان را محقق کرد و با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس از پایبندی راسخ و استوار جمهوری اسلامی ایران به مسئله فلسطین تعبیر کرد . روز قدس عرصه نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از مردم فلسطین  و اعلام برائت از جبهه استکبار و در رأس آن رژیم صهیونیستی است.
روز قدس، روز وعده قطعی الهی مبنی بر افول آمریکا و سقوط رژیم اشغالگر قدس است و .دولت های اسلامی باید با بسیج امکانات خود، طومار حیات این رژیم نامشروع را در هم پیچیده و این غده سرطانی را از قلب دنیای اسلام، محو کنند.
ما، اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در روز قدس، در امتداد خون  شهیدان به همه‌ی دنیا اعلام میکنیم که تا آخرین قطره‌ی خون و با آخرین توان خود در راه آزادی قدس شریف در میدان مبارزه خواهیم ایستاد و تا نابودی کامل رژیم کودک‌کش صهیونیستی در کنار ملت‌های آزادی‌خواه جهان خواهیم بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.