به گزارش روابط عمومی استان فارس:

از سرگیری جلسات حضوری شورای معاونین سازمان بسیج اساتید استان فارس

پس از مدتها تعلیق جلسات حضوری به دلیل پیشگیری و کنترل ویروس کرونا نهایتا جلسات حضوری شورای معاونین سازمان بسیج اساتید استان فارس از سر گرفته شد. اگرچه برنامه ریزیها و تعاملات اعضای شورا از طریق فضای مجازی همچنان ادامه دارد اما جلسات حضوری با رعایت نکات بهداشتی و فاصله اجتماعی بصورت هفتگی با موضوع ارزیابی عملکرد سال گذشته و بررسی برنامه های سال ۹۹ در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان فارس؛ پس از مدتها تعلیق جلسات حضوری به دلیل پیشگیری و کنترل ویروس کرونا نهایتا جلسات حضوری شورای معاونین این سازمان از سر گرفته شد. اگرچه برنامه ریزیها و تعاملات اعضای شورا از طریق فضای مجازی همچنان ادامه دارد اما جلسات حضوری با رعایت نکات بهداشتی و فاصله اجتماعی بصورت هفتگی با موضوع ارزیابی عملکرد سال گذشته و بررسی برنامه های سال ۹۹ در حال برگزاری است.

دکتر جاجرمی زاده ریاست سازمان بسیج اساتید استان فارس در این جلسه ضمن اشاره به ناتوانی بزرگترین قدرتهای بشری با همه دانش و سرمایه هایشان در برابر ویروس کرونا اظهار امیدواری نمودند که با این تلنگر توجه مردم جهان به خالق هستی و تمسک به معنویت بیش از پیش مورد عنایت قرار گیرد. سپس ایشان گزارشی از فعالیت کارگروههای مدیریت بحران کرونا ارائه نمودند و همکاریهای صورت گرفته با قرارگاه همدلی و مواسات را تشریح کردند. سند الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت یکی دیگر از مباحث مطرح شده دراین جلسه بود. در ادامه جلسه هر یک از معاونین سازمان بسیج اساتید استان فارس به ارزیابی اقدامات صورت گرفته در سال گذشته پرداختند و برنامه ها و چالشهای پیش رو را ذکر نمودند. مفرر گردید که این جلسات بصورت مستمر و هفتگی جهت تعیین برنامه های اجرایی سال ۹۹ ادامه یابد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.