سازمان بسبج اساتید فارس:

رسالت بسیج اساتید ایجاد زمینه عملیاتی کردن توصیه‌های هفتگانه رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم برای تحقق تمدن نوین اسلامی است

سازمان بسیج اساتید فارس در بیانیه‌ای تصریح کرد: امروزه مسئولیت دانشگاهیان بویژه اساتید این است که با در پیش گرفتن دکترین مقاومت و نگاهی امیدوارانه به آینده به ایجاد زمینه‌های عملیاتی کردن توصیه‌های هفتگانه رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی بپردازد.

به گزارش روایط عمومی سازمان بسیج اساتید فارس، متن بیانیه این سازمان به مناسبت سالروز فرارسیدن سالروز بسبج اساتید بدبن شرح است:

۳۱ خرداد ماه سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران بزرگ‌مردی است که نمونه کامل علم و عمل. هجرت و جهاد و شهادت که به بیان رهبر معظم انقلاب اسلامی در وجود خود تضادهای دروغین علم و ایمان سنت و تجدد علم و عمل را بی معنا کرده بود.

بسیج اساتید مفتخر است که روز شهادت چنین شهید بزرگواری به نام روز بسیج اساتید در تقویم جمهوری اسلامی ایران نقش بسته است.

بسیج اساتید دانشگاه‌های استان فارس ضمن گرامیداشت این روز اعلام می دارد که انقلاب اسلامی تاکنون فرازونشیب‌ها و توطئه‌های گوناگونی را با تدبیر امامین انقلاب وحضور مردم در صحنه با موفقیت پشت سر گذاشته است.

امروزه مسئولیت دانشگاهیان بویژه اساتید این است که با در پیش گرفتن دکترین مقاومت از آرمان‌های شهدا به ویژه شهدای جامعه دانشگاهی دفاع نموده و با روحیه انقلابی و جهادی در سطح استاد تراز انقلاب اسلامی به عنوان فرمانده جنگ نرم افسرانی را تربیت کرده که با توکل به قدرت لایزال الهی و نگاهی امیدوارانه به آینده با عملیاتی کردن توصیه‌های هفتگانه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی که زمینه ساز طلوع خورشید ولایت ( ارواحنا فدا) است، فراهم کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.