اساتید بسیجی و سازمان بسبج اساتید فارس:

پیام حماسه ٩ دی حفظ هویت ایرانی-اسلامی در برابر دشمن داخلی و خارجی است / دولتمردان با مدیریت جهادی به دنبال حل و فشل مشکلات معیشتی باشند

این بیانیه تصریح کرده است: حماسه ۹ دی امسال در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، برای چندمین بار این پیام را به دشمنان خارجی و ایادی داخلی آنان خواهد داد که برای حفظ هویت ایرانی_اسلامی خود تاکنون بهای زیادی پرداخته و بازهم می‌پردازند.

به گزار‌ش روابط عمومی سازمان ‌#بسیج_اساتید_فارس، متن بیانیه ‌اساتید بسیجی و سازمان بسیج اساتید فارس به‌مناسبت سالروز حماسه #٩_دی بدین ‌شرح است:

بسمه تعالی
وَذَكِّرْهُمْ بِأَيَّامِ اللّهِ إِنَّ فِي ذَلِكَ لآيَاتٍ لِّكُلِّ صَبَّارٍ شَكُورٍ"
آیه مبارکه ٥ سوره ابراهیم

تاریخ انقلاب اسلامی ایران مملو از فراز و نشیب‌‌هایی است که هر یک به لطف و عنایت الهی موجب استحکام و افزایش توان جمهوری اسلامی ایران شده است.

با وقوع هر توطئه‌ای از سوی دشمنان پیدا و پنهان انقلاب اسلامی مردم مسلمان و ولایتمدار با تدبیر و هدایت‌های ولی فقیه این دسیسه‌ها را یکی پس از دیگری خنثی و دشمنان خارجی و خیانتکاران داخلی را رسوا ساخته‌اند.

حماسه ۹ دیماه سال۸۸ یکی از ایام‌الله ماندگار و یادآور ولایتمداری، بصیرت، فریاد حق‌طلبی و تجلی اراده و قدرت الهی ملتی بود که با الهام از فرهنگ سرخ عاشورایی و با تبعیت از ولی امر خود درس بزرگی به دشمنان حق و حقیقت و فریب‌خوردگان و قدرت‌طلبان داد.

حماسه ۹ دی امسال در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ملت مسلمان نشان خواهد داد که در برابر تنگناها و فشارهای اقتصادی که با همدستی دشمن بیرونی و عوامل درونی ایجاد شده به این امید واهی که ملت مسلمان ایران را به زانو در آورده و تسلیم اهداف شوم نظام سلطه شود، برای چندمین بار این پیام را به دشمنان خارجی و ایادی داخلی آنان خواهد داد که برای حفظ هویت ایرانی_اسلامی خود تاکنون بهای زیادی پرداخته و بازهم می‌پردازند.

براین اساس اساتید بسیجی دانشگاه‌های استان فارس ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی از دولتمردان محترم درخواست جدی دارند که عزمی راسخ با نگاه به درون اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری با روحیه‌ای انقلابی و مدیریت جهادی حل و فصل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گام‌های موثری بردارند.

دسته بندی زیرپورتال: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید