کوشکی در نشست با اساتید بسیجی دانشگاه آ‌زاد شیراز مطرح کرد:

استفاده از تعامل صنعت و دانشگاه برای شکستن ‌قفل اشتغال‌زایی/ ‌بسیج از ایده‌‌های جدید اقتصاد مقاومتی حمایت می‌کند

معاون هماهنگ‌کننده سپاه فجر فارس گفت؛ باید با استفاده از پتانسیل و تعامل صنعت و دانشگاه و شناخت ظرفیت‌ها و شرایط بومی ‌قفل و موانع اشتغال‌زایی را شکست.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید فارس، سعید کوشکی در نشست هم‌اندیشی اساتید بسیجی دانشگاه آزاد واحد شیراز با محوریت اقتصاد مقاومتی گفت؛ ‌‌بسیج آماده تعامل سازنده با دانشگاه بوده و از ایده‌های نو در این راستا استقبال می‌کند.

‌وی با اشاره به هدف تبدیل خانه‌های قدیمی در بافت‌های قدیمی به کارگاه‌های صنایع دستی ‌افزود: این کار باعث ایجاد اشتغال و رفع بیکاری و سامان یافتن اوضاع اقتصادی مردمان آن مناطق شده است.

‌معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس تصریح کر‌د: مردم استان ‌فارس نیازمند گام‌های عملی ما در راستای اقدام و عمل به شعار اقتصاد مقاومتی هستند و در بخش کشاورزی ما دنبال پروژه‌هایی هستیم که کم آب و پربازده بوده و اشتغال‌زایی کند.

کوشکی با تصریح بر الگوی اقتصاد مقاومتی بیان کر‌د: ظرفیت ایجاد اشتغال و تولید با استفاده از تعامل با دانشگاهیان وجود دارد و ‌باید با استفاده از ابن پتانسیل و تعامل صنعت و دانشگاه و شناخت ظرفیت‌ها و شرایط بومی استان فارس راهی برای شکستن قفل اشتغال و درآمدزایی در استان فارس بیابیم.

در این نشست دکتر کاوه پیشقدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و اعضای هیئت علمی گروه‌های آموزشی مختلف حضور داشتند که به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.