در جهت پیشبرد اهداف سازمان
دکتر بابایی در جلسه با مسئولین معاونت های بسیج اساتید استان کرمان: باید با تلاش و پویایی در جهت خدمت به اساتید بسیجی گام برداشت.
در تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان بسیج اساتید کشور و دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام) مقرر شد:
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور و رئیس دانشگاه جامع امام حسین (علیه السلام) در راستای راه اندازی مدرسۀ عالی حکمرانی و سیاستگذاری، حصول به دانشگاه تراز انقلاب اسلامی و تمدن اسلامی – ایرانی ازطریق توانمندسازی، ارتقاء کارآمدی اندیشکده‌های بسیج اساتید و هسته‌های علمی مسئله محور، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
اطلاعیه؛
نشست علمی بیانیه گام دوم با حضور سردار جوانی معاونت سیاسی سپاه و به همت بسیج اساتید استان اصفهان برگزار می‌گردد.
نشست علمی تخصصی "طرح‌های احیای تالاب بین‌المللی انزلی، دورنما و چالش‌ها" که با اخذ مجوزهای لازم مقرر بود در دانشگاه گیلان برگزار شود، به دستور مسئولان این دانشگاه لغو شد
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید البرز
مراسم کلنگ زنی احداث یادمان شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس آموزشکده فنی و حرفه ای دختران کرج با حضور جانشین محترم سازمان بسیج اساتید استان البرز و جمعی از کارکنان این دانشگاه در محل دانشکده فنی و حرفه ای دختران کرج برگزار شد.
به همت بسیج اساتید استان آذربایجان غربی برگزار شد؛
نشست شورای مرکزی بسیج اساتید استان آذربایجان غربی با حضور اعضای شورا در محل اتاق جلسات دفتر بسیج اساتید استان برگزار شد.
نشست شورای مرکزی بسیج اساتید استان برگزار شد
نشست شورای مرکزی بسیج اساتید استان برگزار شد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نظرآباد:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نظرآباد گفت: اردوهای جهادی دانشجویی از برکات انقلاب اسلامی و مایه افتخار برای دانشگاه‌هاست.‎
کیوان میرزایی:
کیوان میرزایی گیلان با تأکید بر اینکه مجریان و موافقان طرح بایوجمی باید در فکر تبعات سنگین احتمالی دفاع بدون ریشه علمی و اجرایی از یک طرح مشکوک نیز باشند، گفت: یک آفریده علمی محکم قادر است با تمام قدرت از خودش دفاع کند چیزی که تاکنون از این مجموعه مشاهده نشده اما موافقان بایوجمی از مناظره فراری هستند.
توسط سازمان بسیج اساتید کشور صورت گرفت؛
پانزدهمین شماره نشریه تحلیلی - راهبردی "بصائر" توسط معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور چاپ و برای اعضای این سازمان ارسال شد.
از سوی دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور؛
کتاب « روش شناسی تفسیر متن به متن در بیانیه رهبر فرزانه انقلاب در گام دوم انقلاب اسلامی» از سوی دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور منتشر شد.
معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور در یادداشتی منتشر کرد؛
دکتر محمد شفیعی‌فر معاون بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور در یادداشتی، ضمن مقایسه مذاکرات منتهی به صدور قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت سازمان ملل متحد و مذاکرات برجام، مواردی را مطرح کرد.
در بازدید بسیج اساتید استان اصفهان از دانشگاه آزاد نجف آباد مطرح شد
دکتر محمد باقری با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نجف‌آباد دیدار و گفت‌وگو کرد.
به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد خرم آباد برگزار شد؛
دیدار نهایی و مراسم پایانی مسابقات والیبال یادواره‌ی شهید چمران ۲۵ تیر ۹۸ در دانشگاه آزاد خرم‌آباد برگزار شد.

صفحات

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید