در توئیت عضو هیأت علمی علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس مطرح شد؛
دکتر مجتبی زارعی عضو هیأت علمی علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس با کنایه به حرص و اشتیاق حسن روحانی برای گفت و گو با رییس جمهور روانی آمریکا در توئیت خود نوشت: آقای روحانی ! بی همرهی خضر مرو ! دیوانه است او !
در بیانیه نخبگان بسیجی دانشگاه‌های استان زنجان مطرح شد؛
بسیج اساتید دانشگاه‌های استان زنجان به مناسب فرارسیدن نهمین سالروز شهادت شهید دکتر مجید شهریاری بیانیه‌ای صادر کرد.
امیرسرتیپ امیر حاتمی:
امیرسرتیپ امیر حاتمی، امروز، ۱۴ آذرماه در نهمین یادواره شهید شهریاری در زنجان، شهید شهریاری را دانشمندی متعهد و اخلاق‌مدار در راستای پیشرفت کشور خواند.
سردار کرمی:
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان در نهمین سالروز شهادت دکتر شهریاری، با بیان اینکه باید ادامه دهنده راه شهید شهریاری باشیم، گفت: روحیه جهادی شهید شهریاری غنی سازی ۲۰ درصد را محقق کرد.
سردار مجید ارجمندفر:
سردار مجید ارجمندفر صبح امروز در نهمین یادواره شهید شهریاری، اظهار کرد: کشور، امروز به برکت خون شهدایی که پای آرمان‌های انقلاب ایستادند و برای سربلندی کشور جان خود را فدا کردند، در اوج عزت قرار دارد.
زارعی:
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: بیانیه گام دوم، زنده، غیر صامت و کتاب کار و آموزش است و نباید با روش‌های هرمنوتیک(علم تأویل) متن صریح و مردمی بیانیه را پیچیده یا مقدس کرد.
مرکز بسیج اساتید استان زنجان برگزار میکند؛
نهمین یارواره شهید دکتر مجید شهریاری ۵شنبه ۱۴آذر ۹۸ در دانشگاه آزاد اسلامی سایت امام(ره) برگزار میگردد.
جبهه سازی
نشست تخصصی باموضوع جبهه سازی و شبکه سازی علمی فرهنگی برگزار گردید.
به همت بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار شد؛
نشست بصیرت افزایی در دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران تهران ولی عصر(عج) برگزار شد.
همزمان با روز دانشجو برگزار می‌شود؛
بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد، همایش رسالت دانشگاهیان در برابر استکبار جهانی را در روز دانشجو برگزار می‌کند.
در بیانیه بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان مطرح شد:
ما دانشگاهیان بعنوان نماد نخبگان جامعه باید به بررسی تحلیلی ویژگی‌های آشوب اخیر، علل بروز آن و نیز نحوه ورود رهبری در موضوع که هر یک دارای خصایص و ویژگی‌های منحصر به ‌فردی است بپردازیم.
دکتر نامدار یوسف وند؛
دکتر نامدار یوسف‌وند، در یادداشتی به بیان چرایی تصمیم رهبری در حمایت از مصوبه مدیریت سوخت پرداخته است.
دکتر ولایتی در دیدار اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید:
رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اساتید بسیجی باید در خط مقدم دفاع از ارزش‌ها و انقلاب باشند و در برابر ناهنجاری‌ها به رسالت خود عمل کنند.
به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور سیرجان:
دکتر منتظری ضمن تبیین دستاوردهای انقلاب در حوزه عدالت اجتماعی در قیاس با دوره پهلوی به توفیقات و کاستی های دولت های مختلف در این حوزه اشاره داشتند.
کانون بسیج اساتید دانشگاه دریانوردی چابهار برگزار کرد:
همزمان با آغـاز هـفته بسـیج، اعضای کانون بسیج اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چـابهار با حضور بر مزار شـهدای گـمنام این دانشگاه ، اقدام به گُـل‌افشانی و غـبار روبی مزار شـهدای گمـنام جنگ تحمیلی، نمودند.

صفحات

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید